portal osiedli, dzielnic i miast

Bydgoszcz - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Perfumy do pracy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Perfumy do pracy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kuleczka27 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Cze 14, 2020 7:18
Posty: 97
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 1:03    Temat postu: Perfumy do pracy

Najlepsze eleganckie perfumy waszym zdaniem to? Zmieniłam pracę i przy okazji połowę swojej garderoby. W większości będę pracować w biurze, ale spotkania z klientami również należą do moich obowiązków. Stąd pytanie o dobre perfumy do pracy. Czy zapachy od Cacharel https://perfumy.pl/firm-pol-29-Cacharel.html będą odpowiednie?
Kaalina 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Czw Paź 24, 2019 12:53
Posty: 54
Skąd: Zakopane

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 20:45    Temat postu: Re: Perfumy do pracy

Myślę, że powinnaś kupić perfumy, które będą dobrze wyczuwalne ale nie za ciężkie, nie za słodkie, wiesz takie bezpretensjonalne. Jeśli wciąż szukasz odpowiedniego zapachu lub zmiany to zajrzyj na bloga Perfumyagnieszki.pl . Mnóstwo recenzji tu znajdziesz i porad o autorki- prawdziwej znawczyni kompozycji zapachowych z całego świataSmile
pupilka 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Lip 23, 2018 11:59
Posty: 7
Skąd: Czchów

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 15:00    Temat postu: Re: Perfumy do pracy

Proponuję Khalis WOW Oud EDP ( https://www.zapach-orientu.pl/khalis-c-1_85.html/s=3) są orientalne, ale o takim delikatnym formacie. Wspaniale zgrana kompozycja zapachowa, krucha , aksamitna, lekka, nie ciężka, idealne do pracy.
JoAnKoo 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sie 25, 2020 1:41
Posty: 42
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lip 07, 2021 19:52    Temat postu: Re: Perfumy do pracy

Kwiatowe nuty zawsze dobrze się sprawdzają. Frezja i jaśmin pasują na każdą oficjalną okazję.
_________________
Zdumiewające że w gruncie rzeczy im więcej wiem, tym bardziej dociera do mnie, jak mało wiem
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 17:53    Temat postu: Re: Perfumy do pracy

Takie rzeczy akurat mnie za bardzo nie interesują gdyż dla mnie zdecydowanie najważniejszą kwestią jest samo znalezienie pracy za granicą. Wiem, że jak coś to zawsze bez problemów można przejrzeć oferty w https://www.globelus.pl/ i myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Lech66509 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Cze 14, 2022 9:16
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Cze 15, 2022 11:40    Temat postu: Re: Perfumy do pracy

Nie wiem zbytnio skąd wziąć takie perfumy.
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 11:00    Temat postu: Re: Perfumy do pracy

Wiadomo ,że używamy wielu kosmetyków , są to często kosmetyki, które nie są obojętne dla środowiska. Jest jednak alternatywa dla takich rozwiązań - to dezodorant w kremie cztery szpaki - https://madamnatura.pl/cialo/dezodoranty-cialo/ . To naturalny, bezzapachowy dezodorant w kremie nie zawiera sody oczyszczonej, ale, oprócz ziemi okrzemkowej, masła Shea, maranty trzcinowego oleju z wiesiołka i kokosowego, również skrobię ziemniaczaną, glicerynę roślinną, wodorek magnezu i witaminę E. Nie ma mowy więc o szkodliwych substancjach, to sama natura.
konrad451 
   

VIP


Wiek: 56
Dołączył: Czw Lis 23, 2017 19:25
Posty: 1098
Skąd: wawa

PostWysłany: Pią Sie 18, 2023 16:55    Temat postu: Re: Perfumy do pracy

Czy według Was perfumy jest dobrym pomysłem na prezent?

klucze trzpieniowe
Zaneta87 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Sie 24, 2023 17:59
Posty: 10
Skąd: PL

PostWysłany: Czw Sie 24, 2023 18:00    Temat postu: Re: Perfumy do pracy

Jednym z najlepszych.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama