portal osiedli, dzielnic i miast

Bydgoszcz - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » Nieruchomości
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nieruchomości

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sellene 
   

Zaglądajacy


Wiek: 30
Dołączył: Czw Maj 14, 2020 2:08
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 1:30    Temat postu: Nieruchomości

Hej! Poszukuję dobrego i sprawdzonego rzeczoznawcy. Czy korzystaliście już może z takich usług i możecie polecić coś sensownego? Mój znajomy, który już ma w tym doświadczenie korzystał z usług tej firmy https://www.rzeczoznawca24.pl/ . Co o niej myślicie? Faktycznie warto w nich zainwestować? Dajcie znać, będę wdzięczny za pomoc!
mamapiotra 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Wto Paź 09, 2018 10:43
Posty: 478
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 13:53    Temat postu: Re: Nieruchomości

Szukacie nieruchomości ? Może lepiej ja wybudować.Przy odrobinie wytrwałości wybudujecie dom taki jaki sobie wymarzyliście. Warto przede wszystkim znaleźć dobry projekt budowlany. Ze swojej strony mogę wam polecić firmę Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/, znajdziesz tam dobre projekty budowlane ale i częste promocje.Aktualnie do 21 kwietnia trwa promocja Wielkanocna - 20 %-wy upust na zakupiony projekt budowlany.




Mg Projekt
03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka)
tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884
email: mgprojekt@mgprojekt.com.pl
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama