portal osiedli, dzielnic i miast

Bydgoszcz - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Serwis samochodowy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Serwis samochodowy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Magnes15 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Śro Maj 06, 2020 19:37
Posty: 10
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 1:19    Temat postu: Serwis samochodowy

Hejka! Zastanawiam się ostatnio sporo nad skorzystaniem z serwisu samochodowego, jednak nie mogę się zdecydować na żadną firmę. Korzystaliście już może z takich usług i polecicie coś konkretnego? Dużo dobrego słyszałem o tej firmie https://auto-klinika.pl/ . Co o niej sądzicie? Zależy mi również na waszej opinii, dlatego jeśli wiecie coś na ten temat to dajcie znać.
papilotek 
   

VIP


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 2:58
Posty: 504
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 3:09    Temat postu: Re: Serwis samochodowy

W dzisiejszych czasach ciężko jest trafić na dobrego i uczciwego mechanika. Wiem co mówię. Sama długo szukałam. Dopiero za trzecim razem udało mi się trafić na świetne miejsce. Mają mechanika oraz serwis blacharsko-lakierniczy http://dacia.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html. Warto zapisać sobie do nich namiar.
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2022 16:15    Temat postu: Re: Serwis samochodowy

Myślę ,że każdy ma swojego mechanika, przysłowiowy pan Stasiu to nieoceniona pomoc i spore oszczędności, jednak to od nas zależy czy będziemy pamiętać o koniecznych okresowych przeglądach i wymianach niezbędnych części i materiałów. Mój mąż dość często korzysta zakupów internetowych jeśli chodzi o części i różne akcesoria do samochodu. Ostatnio kupił na stronie carstyle - https://www.carstyle.pl/produkt/shiny-garage-pink-foam-5l-rozowa-aktywna-piana-1902/ całkiem spory pojemnik aktywnej piany do mycia samochodu. Jak mówi wystarczy na bardzo długi okres czasu.
Artur658765 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Maj 11, 2022 15:52
Posty: 5
Skąd: wawa

PostWysłany: Śro Maj 11, 2022 15:53    Temat postu: Re: Serwis samochodowy

Na temat takich serwisów tak naprawdę nie wiele wiem.
xeenia 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Nie Sty 30, 2022 22:27
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob Cze 25, 2022 22:51    Temat postu: Re: Serwis samochodowy

Zawsze warto też pomyśleć o tym, aby kupić odpowiednie kosmetyki samochodowe To bardzo istotna sprawa, dzieki dobrym specyfikom, nasz samochód będzie zawsze ladnie się prezentował.
ElaJotko 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Sty 15, 2021 14:06
Posty: 28
Skąd: Krakowa

PostWysłany: Wto Sie 22, 2023 16:33    Temat postu: Re: Serwis samochodowy

Każdy kierowca powinien być odpowiedzialny za stan swojego samochodu. Wystarczy zobaczyć jakie podejście w tej kwestii ma większość ludzi. Dopiero jak zacznie dziać się coś poważniejszego to wybierają się na warsztat. O wiele lepszym podejściem jest częstsza diagnoza ponieważ wcześnie wykryty problem będzie łatwiejszy i tańszy do naprawy. Jeżeli szukamy profesjonalnego serwisu to zdecydowania serwis Dacia - https://www.dacia.pl/obsluga-techniczna/serwis.html takie oferuje. Stąd też tak duża popularność modeli tej marki ponieważ w razie problemów, wszystko zostaje rozwiązane bardzo szybko.
Zaneta87 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Sie 24, 2023 17:59
Posty: 10
Skąd: PL

PostWysłany: Czw Sie 24, 2023 17:59    Temat postu: Re: Serwis samochodowy

Dobrze wiedzieć.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama