portal osiedli, dzielnic i miast

Bydgoszcz - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham - Bydgoszcz » Forum » Czy warto robić w Bydgoszczy zakupy?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Czy warto robić w Bydgoszczy zakupy?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
knapiuk 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Pon Lut 23, 2015 22:40
Posty: 139
Skąd: Szczecin-Centrum

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 23:25    Temat postu: Czy warto robić w Bydgoszczy zakupy?

Hej!

byłem dzisiaj z żoną na krótkiej wycieczce po galeriach handlowych, bo chcieliśmy kupić żonie jakieś ładne półbuty sportowe - coś praktycznego i o luźnym wyglądzie. I powiem Wam, że nie jestem w ogóle przekonany co do jakości sklepów w naszym mieście :/ Szukaliśmy czegoś podobnego do tych pierwszych z lewej: http://aligoo.pl/producent/tamaris - wydają się najbardziej klasyczne w formie, a jednak nic nie pomogło szukanie i szukanie, bo zawsze coś było nie tak :/

czy ktoś przerzucił się na zakupy przez internet? Kupiłbym te buty żonie w necie, ale trochę się boję, bo unikam zawsze zakupu obuwia w internecie z uwagi na problem z rozmiarami. Po dzisiejszej eskapadzie jestem jednak w stanie zmienić zdanie!
marcin-kow 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Lis 22, 2017 11:48
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Śro Lis 22, 2017 12:00    Temat postu: Re: Czy warto robić w Bydgoszczy zakupy?

Zakupy w internecie to moja specjalność. Kupuję bardzo dużo rzeczy, zawsze można odesłać. Przez zakupem od danego sprzedawcy warto zwrócić uwagę na opinie wystawiane przez klientów.
ulka-krol 
   

Nowy na forum


Wiek: 31
Dołączył: Pon Lip 30, 2018 11:51
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 11:58    Temat postu: Re: Czy warto robić w Bydgoszczy zakupy?

Często kupuję w centrach handlowych, ale korzystam też ze sklepów online. Nigdy się nie zawiodłam, jak nie trafiłam z rozmiarem, odesłałam i otrzymałam zwrot pieniędzy. Smile
_________________
www.temaciarnia.com.pl
amenite 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Czw Sie 23, 2018 10:09
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:17    Temat postu: Re: Czy warto robić w Bydgoszczy zakupy?

Bydgoszcz to duże miasto z mnóstwem galerii handlowych i butików z odzieżą damską, męską i dziecięcą. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
NataliaPiechota 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Czw Kwi 15, 2021 8:21
Posty: 5
Skąd: Mogilna

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 8:31    Temat postu: Re: Czy warto robić w Bydgoszczy zakupy?

Może zamiast iść do galerii, warto wybrać się do osiedlowych sklepików? Kiedyś w Bydgoszczy była słynna ulica, gdzie zawsze chodziło się po buty i kurtki zimowe, nie wiem jak jest teraz w pandemii. Może warto tam sprawdzić.

Natalia
Boleslaw285 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lut 25, 2022 10:50
Posty: 3
Skąd: WAWA

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 12:08    Temat postu: Re: Czy warto robić w Bydgoszczy zakupy?

Nie wiem czy jest tam coś innego niż w naszych miastach. Trudno wypowiedzieć w tej kwestii.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama